Tel:
Chiny Symulator wirtualnej rzeczywistości 9D producent
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

FuninVR: 9D VR Simulator na sprzedaż, VR Cinema Machine Factory cena hurtowa! Egg VR Chair, Virtual Reality Simulator, 5D, 7D, 9D, 12D Cinema Producenci Dostawcy!

Dom

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd profil firmy
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Chiny Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd profil firmy
Chiny Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd profil firmy
Chiny Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd profil firmy
1 2 3 4

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd


Od momentu założenia w 1999 r. Guangzhou Zhuoyuan z powodzeniem zbudował 3 znane marki - Trend, Xindy i Linkyou, które cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie. Nasze główne produkty to sprzęt kinowy 5D / 7D / 9D, każdy symulator 9d vr siedzenia, symulator lotu, symulator samochodów wyścigowych F1, symulator samochodu 360 stopni…
Opierając się na swojej wiodącej wiedzy w dziedzinie dynamicznej platformy i technologii symulacji, Zhuoyuan po raz kolejny jest pionierem w branży rzeczywistości wirtualnej dzięki przełomowym symulatorom 9DVR, bieżni VR, symulatorze wibracji VR i symulatorowi lotu VR…

Nasze biuro

Nasz zakład

Co więcej, Zhuoyuan jest właścicielem ekskluzywnej, profesjonalnej ekipy filmowej, która opracowuje nowe filmy 9D VR dla ciągłych korzyści dla naszych klientów. Dlatego nasza aktualizacja filmów jest gwarantowana i niezawodna, zapewniając elastyczne i niestandardowe filmy dobrze odbierane przez naszych klientów.
Każdy film VR wykonany przez Zhuoyuan ma wyłączne prawo kopiowania. Jeśli jakiekolwiek inne marki wykorzystają nasze filmy chronione prawem autorskim bez naszej pisemnej zgody, będziemy bronić naszych praw za pomocą środków prawnych, uwolnić naszych klientów od obaw o naruszenie praw autorskich

Nasz dział filmowy i telewizyjny

Cztery zalety Zhuoyuan

zhuoyuan 9d vr (2)

Bogate doświadczenie przemysłowe
Z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży rzeczywistości wirtualnej, Zhuoyuan jest wiodącym projektantem i producentem, który prowadzi najdłuższą działalność na tym rynku. Ma zespół profesjonalnych i doświadczonych inżynierów, którzy stanowią solidny fundament innowacji technologicznych firmy i niezawodnej jakości.

zhuoyuan 9d vr (1)

Silne zdolności badawczo-rozwojowe
Od rozwoju produktów 3D do 9D dowiadujemy się z naszego 16-letniego doświadczenia, że ​​technologia jest podstawową produktywnością. Uruchomienie naszego symulatora 9DVR to znacząca próba osiągnięcia międzynarodowego poziomu w branży rzeczywistości wirtualnej. Sukces 9DVR zapewnił Chinom wiodącą pozycję w produkcji konsumenckich urządzeń do wirtualnej rzeczywistości. Stworzy również nowy model biznesowy w branży.

zhuoyuan 9d vr (3)

Zróżnicowana linia produktów

Zhuoyuan miał zróżnicowaną linię produktów. Pierwszy to sprzęt kinowy 5D / 7D, który cieszy się dobrą opinią w branży. Drugi to zaawansowane symulatory, takie jak symulator samochodu 360 °, symulator lotu, symulator samochodu wyścigowego F1 itp. Nowy produkt, symulator 9DVR, nie tylko zwiększy możliwości naszej firmy, ale także zapewni większy wybór naszym klientom.

zhuoyuan990

Kompleksowe usługi
Zhuoyuan zapewnia kompleksowe kompleksowe usługi i dostosowanie rozwiązań do potrzeb klientów, w tym lokalizację sklepu, projektowanie dekoracji, szkolenie z instalacji i obsługi, planowanie marketingowe, naprawy i konserwację sprzętu, aktualizację filmów, aktualizację systemu itp.

certyfikat1

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Zhuoyuan

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 14000000-18000000

Rok założenia : 1999

pc Export : 40% - 50%

Guangzhou Zhuoyuan powstała w 1999 roku, z 150-250 sztabów. Naszymi głównymi firmami są kino 9D VR, symulator wirtualnej rzeczywistości, sprzęt kinowy 7D i symulator kina 5d. Wszystkie produkty poprzez globalną sprzedaż sieci marketingowej nie tylko spełniają zapotrzebowanie rynku krajowego, ale również zostały wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów.
Nasza fabryka przeszła ISO 9001, CE, wraz z ponad 10 rodzajów patentu. Posiadamy własny dział badań i rozwoju. Postaramy się jak najlepiej dostarczać klientom wysokiej jakości i wysokiej jakości projekt inwestycyjny.

Usługowe

1. After-sale sercice

Dział obsługi posprzedażnej będzie po raz pierwszy w kontakcie z klientem, skutecznie komunikując się z klientami na temat problemów. W przypadku ogólnego problemu związanego z awarią zespół posprzedażny rozwiąże się w porę drogą telefoniczną lub sieciową. Aby nie można było usunąć problemu z uszkodzonymi serwerami, zespół posprzedażny dotrze na czas, aby rozwiązać problem.

2. Instalacja

A. Wyślij swoich techników do Chin, aby nauczyć się instalacji i testowania.

B. Wyślemy ci schemat, instrukcje, zdjęcia i filmy, aby je pokazać.

C. Wyślij technika do lokalizacji, aby dokończyć instalację.

3. Gwarancja

Oferujemy pełną roczną gwarancję fabryczną. Oferujemy bezpłatną 24-godzinną konserwację online i dostarczamy za darmo uszkodzone kluczowe części, z wyjątkiem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołanych czynnikami innymi niż ludzkie.

4. Filmy

Nasz profesjonalny zespół pracuje nad filmami, zwykle 1-3 nowe filmy są aktualizowane co miesiąc dla naszych klientów w okresie gwarancji.

5. Projekt

Posiadamy profesjonalnego projektanta, możemy dostarczyć i zaprojektować bilet dla Ciebie. Pomóż ci robić reklamy przyciągające więcej ludzi i zdobywaj rynek.

6. Dożywotnia usługa


Każdy produkt jest poza okresem gwarancji, nadal zapewniamy płatną usługę naprawy serwisowej na miejscu, obciążamy jedynie podstawowym kosztem. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół techników utrzymania regularnych instrukcji obsługi, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Firma Zespół

Guangzhou Zhuoyuan Machinery Co., Ltd ma 18-letnie doświadczenie w dziedzinie wirtualnego wytwarzania z ponad 20 000 metrów kwadratowych nowoczesnej bazy produkcyjnej i prawie 300 osób w dziale badawczo-rozwojowym, produkcji i profesjonalnym zespole serwisowym.

Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd
Adres biura: No. 8 Limin Street, Dalong Village, Shiji Town, Panyu District, Guangzhou, Guangdong, Chiny
Tel:86--18028678731
Mobile Site Privacy Policy | Chiny dobry jakość Symulator wirtualnej rzeczywistości 9D dostawca. © 2016 - 2022 9dvirtualrealitysimulator.com. All Rights Reserved.