Dom Aktualności

Druga sesja konkursu śpiewu Guangzhou Zhuoyuan

Orzecznictwo
dobra jakość Symulator 9D VR na sprzedaż
dobra jakość Symulator 9D VR na sprzedaż
Opinie klientów
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Druga sesja konkursu śpiewu Guangzhou Zhuoyuan
Druga sesja konkursu śpiewu Guangzhou Zhuoyuan

14 lipca 2018 r. Guangzhou Zhuoyuan organizuje drugi konkurs śpiewu o nazwie "Voice Zhuoyuan". Odbywa się w głównej sali spotkań Zhuoyuan i jest w niej ponad 30 uczestników biorących udział w tej sesji śpiewania, którzy zajmują różne stanowiska w różnych działach. Cały konkurs składa się z trzech części, rundy kwalifikacyjnej, rundy finałowej i ceremonii wręczenia nagród. O 2 po południu rozpoczyna się wielka konkurencja, światła świecą, a siedzenia widzów są pełne, ludzie wiwatują i krzyczą. Choć piosenkarze na scenie są dojrzali, wykonują bardzo dobrą robotę. Po około dwugodzinnej zaciętej rywalizacji, trzy zawodniczki wygrywają ostatecznie nagrody. Guangzhou Zhuoyuan zawsze przywiązuje dużą wagę do budowania silnego i spójnego zespołu, podejmuje wiele skutecznych działań, aby zjednoczyć wszystkie sztaby firmy i próbuje wzbogacić ich życie po pracy.

Pub Czas : 2018-08-22 09:38:18 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)