Dom Aktualności

Jesteś tutaj: Strona główna> Blog> Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś! Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś!

Orzecznictwo
dobra jakość Symulator 9D VR na sprzedaż
dobra jakość Symulator 9D VR na sprzedaż
Opinie klientów
I am from Peru, I ordered a total of 6 sets three seats 9d vr simulator from Zhuoyuan. It let me make a lot of money. Thank you for your good service.

—— Jennifer

I bought 7d cinema, 9d vr simulator from Zhuoyuan. I got a big profit from it. Now I am planning to buy more cinema from Zhuoyuan.

—— Nakuru

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jesteś tutaj: Strona główna> Blog> Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś! Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś!
Jesteś tutaj: Strona główna> Blog> Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś!  Sesja szkoleniowa drugiej sesji już dziś!
Guangzhou Zhuoyuan od tygodni intensywnie przygotowuje sesję treningową, mając nadzieję, że uda jej się osiągnąć pełny sukces. Około tygodnia temu Guangzhou Zhuoyuan oficjalnie wysłał zaproszenie [➤ Zaproszenie na drugą sesję ] do wszystkich klientów franczyzowych, aby zaprosić ich do udziału w szkoleniu. I na koniec dzisiejsza druga sesja treningowa Guangzhou Zhouyuan otwiera się uroczyście.

Sesja operacyjna drugiego sklepu, zainicjowana i prowadzona przez Guangzhou Zhuoyuan, otwiera się dzisiaj w hali szkolenia biznesowego w centrali Zhuoyuan. Warto wspomnieć, że Guangzhou Zhuoyuan, wiodąca marka w dziedzinie badań i produkcji sprzętu VR, jako pierwsza w całej branży posiada rodzaj szkolenia operacyjnego dla swoich klientów franczyzowych.

I to nie tylko daje dobry przykład wszystkim graczom w branży VR, ale także przyczynia się do poprawy standardów usług w całej branży.

Klienci franczyzowi z Guangzhou Zhuoyuan, którzy uczęszczają na sesję szkoleniową, pochodzą z różnych części Chin, podróżują przez całą drogę tylko tutaj w jednym celu, czyli do zwiększenia swoich umiejętności w zakresie obsługi sklepu VR, aby ułatwić im zyskuj lepiej.

Rankiem 17 maja 2018 r. Wszyscy klienci franczyzowi są przewożeni autobusem z hotelu do centrali firmy Zhuoyuan i dzielą się na kilka grup dla wygody uczestnictwa w zajęciach szkoleniowych.

Według organizatora, sesja szkoleniowa zaprosiła tym razem kilku klientów franczyzowych VIP, którzy mają duże doświadczenie w obsłudze sklepu i stosowaniu strategii marketingowych.

Odpowiednio przeprowadzą wykład na różne tematy związane z obsługą sklepu i podzielą się osobistymi doświadczeniami z prowadzenia swoich sklepów.

Jest takie powiedzenie, że praktyka czyni mistrza. Aby pomóc klientom franczyzowym zastosować to, czego uczą się na zajęciach, po każdej klasie treningowej wszyscy klienci franczyzowi będą musieli wykonać pewne testy praktyczne, aby upewnić się, że kompleksowo opanowali wiedzę na temat obsługi sklepu.

Należy również podkreślić, że dwóch zagranicznych klientów franczyzowych, którzy wykazują duże zainteresowanie sesją szkoleniową, jest zapraszanych do klasy szkoleniowej jako obserwatorzy.

Cała sesja treningu operacyjnego trwa trzy dni od 17 do 19 maja, podczas której wszyscy uczęszczający na franczyzobiorców będą ściśle planowani, aby prowadzić szkolenia na temat szczegółowych części umiejętności obsługi sklepu podanych przez doświadczonych trenerów.

Pub Czas : 2018-08-22 09:39:43 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Zhuoyuan Virtual Reality Tech Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Edric Zhang

Tel: 86-18028678731

Faks: 86--18028678731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)